SHARE WEEK – dołączysz do nas?

W tym roku po raz pierwszy biorę udział w projekcie — SHARE WEEK autorstwa Andrzeja Tucholskiego. Polega na polecaniu twórców przez innych twórców.

No to zaczynamy! :)

Oto blogi, które polecam i tym samym zgłaszam do konkursu:

LEKKA ZMIANA MAMY — za cenne wskazówki i podpowiedzi dotyczące mediów społecznościowych oraz ciepłą i serdeczną atmosferę panującą na blogu. Magda ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli!

WCZERNI — za ciekawe informacje dotyczące tego, jak się ubrać stosownie do okazji, jak być elegancką i szykowną. Z Agnieszką to dużo łatwiejsze i przyjemniejsze!

MYŚLOBOOK — za ciekawe tematy doprawione szczyptą romantyzmu.

Inne blogi, które cenię i chętnie czytam:

Vademecum blogera — za wartościowe porady dotyczące blogowania.

Zabawkator — za polecanie ciekawych zabawek i książek dla dzieci. Czytając tego bloga, będziesz na bieżąco z nowościami na rynku.

WAŻNE!
Jeśli to ja jestem jednym z Twoich ulubionych twórców, zagłosuj na mnie na SHARE WEEK. Będzie mi bardzo miło 🙂 Wystarczy, że zastosujesz się do instrukcji, którą możesz znaleźć tutaj.

Jeśli do podjęcia tej decyzji potrzebujesz dowiedzieć się o mnie więcej – zapraszam:)

Do dzieła :)
Pozdrawiam i dobrej zabawy!
Kasia

8 Replies to “SHARE WEEK – dołączysz do nas?”

 1. Bardzo dziękuję (raz jeszcze) za polecenie mojego bloga ! 🙂 To dodaje skrzydeł. Powiem Ci, że stworzenie takiej listy 3 polecanych blogów jest trudne. Właśnie głowię się nad tym :)) Bardzo dużo jest świetnych miejsc ! 🙂

  1. Dodaje skrzydeł – masz rację 🙂 Warto polecać miejsca, które się lubi i blogerów, których z przyjemnością się czyta 🙂 Powodzenia!

   1. Tak, zdecydowanie. Idąc za tym – też poleciłam kilka miejsc. Dzięki za motywację 🙂

    1. Cieszę się, że się przydałam 🙂 Pozdrawiam 🙂

 2. Dzięki za polecenie 🙂 Oj ciężko wybrać trzech. Zwłaszcza gdy czyta się blogi o zupełnie rozbieżnej tematyce – jak tu wybrać najlepsze? 🙂

  1. Proszę bardzo 🙂 Dokładnie tak – ciężko, ale warto 🙂

 3. Bardzo Ci dziękuję! Zgadzam się moimi poprzedniczkami – trudno wybrać tylko 3 blogi, a polecenie zdecydowanie dodaje skrzydeł 🙂 Ale Share Week to świetna inicjatywa!

  1. Też tak uważam – świetna inicjatywa. Dzięki niej mamy także okazję się wszyscy lepiej poznać 😀

Dodaj komentarz