fbpx

Oferta konsultacji

Z empatią, autentycznością, spokojem i doświadczeniem pomagam budować macierzyństwo i życie, w którym masz zaufanie do siebie, wolność i poczucie kompetencji w sięganiu po to, czego potrzebujesz.

Do przegadania i znalezienia rozwiązania

Konsultacje indywidualne

Za Glennon Doyle mogę powiedzieć, że moja praca polega na dokładnym wysłuchiwaniu kobiet. Wiele z nich opowiada mi o tym, jakie ma bolesne, silne przeczucie, że ich macierzyństwo, życie, czy związek miały być dużo piękniejsze, niż faktycznie są.

Czy w moim małżeństwie nie powinno być więcej miłości? – pytają.

Czy moja praca nie powinna być bardziej istotna?

Czy moje macierzyństwo nie powinno być łatwiejsze?

Kobiety, które zadają te pytania śledzą obrzeża swojego życia, czując niezadowolenie. Dla mnie to ekscytujące, bo niezadowolenie oznacza, że wyobraźnia nie daje im spokoju. Niezadowolenie to dowód na to, że wyobraźnia z Ciebie nie zrezygnowała. Wciąż naciska, nabrzmiewa, próbuje przykuć Twoją uwagę, szepcząc „Nie to”.

To, że wiesz, czego nie chcesz, to jeszcze jednak nie oznacza, że wiesz jak ma być i jak to osiągnąć. To właśnie pomogę Ci odkryć.

Pomyśl, ile warte jest uczucie, że wiesz, co i jak masz robić, by dogadać się ze swoim dzieckiem, z partnerem, osiągnąć spokój, odkryć sens, którego brakuje w Twojej codzienności i na nowo zaufać sobie? A teraz pomyśl, że w czasie konsultacji usłyszysz. „Znam rozwiązanie Twojego problemu i powiem Ci, jak możesz znaleźć to, czego szukasz.”

kwiecień 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
1
2
3

W czasie rezerwacji poproszę Cię o adres mailowy po to, bym mogła do Ciebie napisać i dopytać o problem, który chcesz rozwiązać.

Podczas rozmowy przeanalizuję Twoją sytuację i powiem Ci, co należy zrobić, by ją rozwiązać. Wierzę, że rozwiązania istnieją. Wypunktujemy tematy, od których powinnaś zacząć, dostaniesz narzędzia do wypróbowania i czasem zadanie domowe, bo przecież chodzi o to, by wszystko działało w praktyce, a nie teoretycznie. Zależy mi na tym, byś szła do przodu i czuła, że wiesz, co robić.

Umów się wybierając termin z kalendarza powyżej. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie.

 Konsultacja kosztuje 299 PLN.

 

Dla kogo jest konsultacja?

Jesteś mamą i masz problem, którego nie możesz przeskoczyć. Czujesz, że istnieje sposób, by go rozwiązać i że może być Ci łatwiej i lżej. Podpowiem Ci, z jakich sposobów i narzędzi możesz skorzystać, by radzić sobie lepiej, z większym poczuciem kompetencji i zaufania do siebie.

 

Jak technicznie wygląda konsultacja?

Będziemy rozmawiały na zoomie. Dostaniesz ode mnie maila z linkiem i wszystkimi szczegółami spotkania.

 

Przykładowe tematy, z którymi przychodziły do mnie moje klientki?

 • Jak dogadać się z dzieckiem, które nie chce ze mną rozmawiać?
 • Jak poradzić sobie ze złością i frustracją?
 • Jak zajmować się dwulatkiem, który jest nie do opanowania?
 • Jak odkryć, czego naprawę potrzebuję, by odzyskać spokój?
 • Jak stawiać granice i przestać zadowalać innych?
 • Jak pomóc dzieciom rozwiązywać konflikty?
 • Jak się zdecydować?
 • Jak przestać się bać i ruszyć z miejsca?

 

Co mówią o mnie moje klientki?

 • Polecam konsultacje, to doświadczenie przemieniające myślenie i spojrzenie na świat. Dla każdej mamy, która chce być jeszcze lepszą mamą. Sylwia Łysik
 • Współpracę z Kasią polecam każdej mamie. Mi przede wszystkim pomogła pokonać wypalenie, na nowo zauważyć siebie i swoje potrzeby, co sprawiło, że mam więcej siły i radości z codzienności z dwójką małych dzieci. Karolina Knieć
 • Zdecydowanie polecam konsultacje. To jedna z najlepszych inwestycji w siebie, w swój rozwój. Teraz nawet jeśli pojawiają się momenty napięcia, wiem, jak sobie z nimi radzić. Gdybym miała drugi raz podjąć decyzję o współpracy, zrobiłabym to znacznie szybciej. Agnieszka Krawczuk

Masz pytania?

Napisz do mnie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Zawsze odpisuję 🙂