fbpx

Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Półtorak.
Poznajmy się.

Czym się zajmuję?

Jestem psycholożką i pomagam kobietom zamienić macierzyństwo pełne trudu, krzyku i zmęczenia na takie, które będzie je cieszyło i z którego będą dumne.

Oswajam krzyk, pomagam zrozumieć emocje i odkrywać potrzeby. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Komu pomagam?

Kobietom, które czują, że macierzyństwo je przytłacza, chcą odzyskać swoje życie i jednocześnie być troskliwą i kochającą mamą. To się naprawdę nie wyklucza.

Jeśli jesteś zmęczona, czujesz, że nie masz na nic wpływu i wciąż tylko walczysz o przetrwanie, mogę Ci pomóc.

Tak jak Ty jestem mamą, pracuję, mam swoje cele i marzenia.

Wiem, jak to jest, gdy wyczerpanie próbuję pokonać kolejną kawą, wołam dzieci na kolację, a one nie przychodzą, albo wpadam na rzucony (znowu!) na podłogę ręcznik. I nagle czuję, że tak dłużej być nie może. Zwykle jednak nie przyznajemy się do tego, nie mówimy o tym na głos. Jeśli jednak zrozumiemy, co dzieje się pod powierzchnią zachowania, naszego, partnera, dzieci, możemy przestać walczyć, martwić się, czy krzyczeć, bo wiemy w końcu, o co tu naprawdę chodzi.

Teorie psychologiczne, wiedza, nieustanne szkolenia są bardzo ważne w mojej pracy. Jednak to empatia, autentyczność, spokój i doświadczenie dają mi możliwość oswajania tego, co dla kobiet trudne i pomagania im w odkrywaniu z ufnością takiego macierzyństwa i życia, o jakim marzą.

Czym mój sposób pracy różni się od innych?

Przygotowałam warsztaty, który zmieniają życie rodzinne na zawsze. Przeprowadziłam przez proces zmian kobiety, które wybuchały i cierpiały z powodu wyrzutów sumienia, które chciały zmienić nawyki wyniesione z domu, lub po prostu były już bardzo zmęczone tym, że ich wysiłki nie przynoszą efektów, na jakie liczyły. Prawda jest taka, że sukces przychodzi wtedy, kiedy wiesz, co przegapiasz i zaczynasz działać, nie mocniej czy bardziej konsekwentnie, ale inaczej niż dotychczas. Każdy problem można rozwiązać.

Prowadzę również konsultacje online, które zorientowane są na przegadanie i rozwiązanie problemu, z którym do mnie przyjdziesz.

Masz pytania?

Nie wiesz, czy warsztaty są tym, czego potrzebujesz? Rozważasz konsultację, ale nie jesteś pewna, czy mogę Ci pomóc? Porozmawiajmy o tym. Napisz do mnie na katarzyna.poltorak@mamamamoc.pl. Znajdziemy rozwiązanie.

Kasia Półtorak

Warto przeczytać

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

Opowiem Wam dziś historię, jedną z wielu, dotyczącą tego, jak bardzo mądre są nasze dzieci i jak uczą się obserwując rodziców. Wieczór. Jest tu zmęczona zestresowana mama i dziecko, które domaga się bliskości, zauważenia go, usłyszenia z tym, czego potrzebuje, co jest trudne. Oboje nie mają zasobów, oboje mają pusto w woreczku. Woreczek dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to…

Jak przeżyć pandemię z dziećmi?

Jak przeżyć pandemię z dziećmi?

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko zagląda co chwilę do pokoju, w którym pracujesz i mówi: – Mamo kiedy skończysz?  Ma w oczach tę nadzieję na wspólną zabawę, a w Tobie rosną wyrzuty sumienia. I znowu nie możesz się skupić. Jeszcze kilka takich pytań i czujesz, że eksplodujesz!   Taka sytuacja może oznaczać tylko jedno – Twoje zasoby są na wyczerpaniu…

Chcę mieć dziecko, chcę zostać Mamą – życie z miesiąca na miesiąc

Chcę mieć dziecko, chcę zostać Mamą – życie z miesiąca na miesiąc

Są takie plany, pragnienia, które mimo różnych zmian i upływu czasu nie znikają. Chcę mieć dziecko – to jedno z tych marzeń, którego spełnienie trwa czasem bardzo długo.