fbpx

Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Półtorak.
Poznajmy się.

Czym się zajmuję?

Jestem psycholożką i pomagam kobietom zamienić macierzyństwo pełne trudu, krzyku i zmęczenia na takie, które będzie je cieszyło i z którego będą dumne.

Oswajam krzyk, pomagam zrozumieć emocje i odkrywać potrzeby. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Komu pomagam?

Kobietom, które czują, że macierzyństwo je przytłacza, chcą odzyskać swoje życie i jednocześnie być troskliwą i kochającą mamą. To się naprawdę nie wyklucza.

Jeśli jesteś zmęczona, czujesz, że nie masz na nic wpływu i wciąż tylko walczysz o przetrwanie, mogę Ci pomóc.

Tak jak Ty jestem mamą, pracuję, mam swoje cele i marzenia.

Wiem, jak to jest, gdy wyczerpanie próbuję pokonać kolejną kawą, wołam dzieci na kolację, a one nie przychodzą, albo wpadam na rzucony (znowu!) na podłogę ręcznik. I nagle czuję, że tak dłużej być nie może. Zwykle jednak nie przyznajemy się do tego, nie mówimy o tym na głos. Jeśli jednak zrozumiemy, co dzieje się pod powierzchnią zachowania, naszego, partnera, dzieci, możemy przestać walczyć, martwić się, czy krzyczeć, bo wiemy w końcu, o co tu naprawdę chodzi.

Teorie psychologiczne, wiedza, nieustanne szkolenia są bardzo ważne w mojej pracy. Jednak to empatia, autentyczność, spokój i doświadczenie dają mi możliwość oswajania tego, co dla kobiet trudne i pomagania im w odkrywaniu z ufnością takiego macierzyństwa i życia, o jakim marzą.

Czym mój sposób pracy różni się od innych?

Przygotowałam warsztaty, który zmieniają życie rodzinne na zawsze. Przeprowadziłam przez proces zmian kobiety, które wybuchały i cierpiały z powodu wyrzutów sumienia, które chciały zmienić nawyki wyniesione z domu, lub po prostu były już bardzo zmęczone tym, że ich wysiłki nie przynoszą efektów, na jakie liczyły. Prawda jest taka, że sukces przychodzi wtedy, kiedy wiesz, co przegapiasz i zaczynasz działać, nie mocniej czy bardziej konsekwentnie, ale inaczej niż dotychczas. Każdy problem można rozwiązać.

Prowadzę również konsultacje online, które zorientowane są na przegadanie i rozwiązanie problemu, z którym do mnie przyjdziesz.

Masz pytania?

Nie wiesz, czy warsztaty są tym, czego potrzebujesz? Rozważasz konsultację, ale nie jesteś pewna, czy mogę Ci pomóc? Porozmawiajmy o tym. Napisz do mnie na katarzyna.poltorak@mamamamoc.pl. Znajdziemy rozwiązanie.

Kasia Półtorak

Warto przeczytać

“Wyznaczanie granic” – jak je stawiać żeby czuć się wolnym? Recenzja.

“Wyznaczanie granic” – jak je stawiać żeby czuć się wolnym? Recenzja.

Zgadasz się na wszystko?
Konsekwentnie unikasz pewnych osób?
Regularnie wysłuchujesz niechcianych opinii lub komentarzy? To tylko kilka sygnałów, które wymienia Melissa Urban, autorka książki „Wyznaczanie granic”, po których możesz poznać, że w danej relacji dobrze postawić granice.

“Jak wychować dziecko na fajnego człowieka?” Recenzja książki.

“Jak wychować dziecko na fajnego człowieka?” Recenzja książki.

Kiedy otrzymałam propozycję napisania recenzji o książce „Jak wychować dziecko na fajnego człowieka”, która pojawiła się na rynku dzięki wydawnictwu LUNA nie wahałam się ani chwili. Kaija Puura – autorka książki, wykłada psychiatrię dziecięcą na Uniwersytecie w Tampere i pracuje jako lekarka w Szpitalu Uniwersyteckim w Tampere. Jest uznanym autorytetem w temacie wychowania dzieci. Dla mnie, jako dla mamy i…

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

Opowiem Wam dziś historię, jedną z wielu, dotyczącą tego, jak bardzo mądre są nasze dzieci i jak uczą się obserwując rodziców. Wieczór. Jest tu zmęczona zestresowana mama i dziecko, które domaga się bliskości, zauważenia go, usłyszenia z tym, czego potrzebuje, co jest trudne. Oboje nie mają zasobów, oboje mają pusto w woreczku. Woreczek dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to…