Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Półtorak. Poznajmy się.
Czym się zajmuję?

Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Do kogo skierowana jest moja pomoc?

Do wszystkich mam, które chcą przestać krzyczeć na dzieci, nauczyć się docierać do nich na spokojnie i z empatią. Do kobiet, które czują, że macierzyństwo je przytłacza, chcą odzyskać swoje życie i jednocześnie być troskliwą i kochającą mamą.

Jeśli jesteś zmęczona, czujesz, że nie masz na nic wpływu i wciąż tylko walczysz o przetrwanie, mogę Ci pomóc.

Czym mój sposób pracy różni się od innych?

Masz teraz szansę skorzystać z pomocy kogoś, kto od lat zajmuje się wspieraniem mam online. Przygotuję dla Ciebie plan działania, który zmieni Twoje życie rodzinne na zawsze. Przeprowadziłam przez proces zmian kobiety, które wybuchały i cierpiały z powodu wyrzutów sumienia, które chciały zmienić nawyki wyniesione z domu, lub po prostu były już bardzo zmęczone tym, że ich wysiłki nie przynoszą efektów, na jakie liczyły.

Prowadziłam warsztaty, szkolenia, pracowałam w szkołach i w służbie zdrowia. Zdecydowałam się jednak postawić na indywidualną współpracę z kobietami, ponieważ każda historia rodzinna jest inna, a mnie zależy na trwałej zmianie i osobistym sukcesie każdej mamy.

Jak to działa?

Podczas bezpłatnej konsultacji online, na którą możesz się zapisać, sprawdzam, czego potrzebujesz i jakich oczekujesz efektów. Proponuję Ci plan działania oparty na konkretnych tematach, ustalamy budżet i czas trwania procesu. Po zakończeniu współpracy masz narzędzia, z których możesz swobodnie korzystać.

Co zrobić teraz?

Kliknij „Chcę skorzystać z bezpłatnej konsultacji” i wybierz pasujący Ci termin z kalendarza, który się pojawi. Dzięki temu będziemy mogły poznać się i rozpocząć przygotowania do Twojego procesu.