fbpx

Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Półtorak.
Poznajmy się.

Czym się zajmuję?

Jestem psycholożką i zajmuję się wspieraniem kobiet. Uczę, jak budować bliskie relacje i jak nie krzyczeć na dzieci. Wierzę, że każda kobieta ma prawo do bycia szczęśliwą mamą i powinna mieć narzędzia do tego, by móc nią być.

Do kogo skierowana jest moja pomoc?

Do wszystkich mam, które chcą przestać krzyczeć na dzieci, nauczyć się docierać do nich na spokojnie i z empatią. Do kobiet, które czują, że macierzyństwo je przytłacza, chcą odzyskać swoje życie i jednocześnie być troskliwą i kochającą mamą.

Jeśli jesteś zmęczona, czujesz, że nie masz na nic wpływu i wciąż tylko walczysz o przetrwanie, mogę Ci pomóc.

Czym mój sposób pracy różni się od innych?

Masz teraz szansę skorzystać z pomocy kogoś, kto od lat zajmuje się wspieraniem mam online. Przygotuję dla Ciebie plan działania, który zmieni Twoje życie rodzinne na zawsze. Przeprowadziłam przez proces zmian kobiety, które wybuchały i cierpiały z powodu wyrzutów sumienia, które chciały zmienić nawyki wyniesione z domu, lub po prostu były już bardzo zmęczone tym, że ich wysiłki nie przynoszą efektów, na jakie liczyły.

Prowadziłam warsztaty, szkolenia, pracowałam w szkołach i w służbie zdrowia. Zdecydowałam się jednak postawić na indywidualną współpracę z kobietami, ponieważ każda historia rodzinna jest inna, a mnie zależy na trwałej zmianie i osobistym sukcesie każdej mamy.

Jak to działa?

Podczas konsultacji online, na którą możesz się zapisać, sprawdzam, czego potrzebujesz i jakich oczekujesz efektów. Proponuję Ci plan działania oparty na konkretnych tematach, ustalamy budżet i czas trwania procesu. Po zakończeniu współpracy masz narzędzia, z których możesz swobodnie korzystać. Brzmi dobrze? W takim razie spójrz poniżej.

Co zrobić teraz?

Kliknij “Chcę skorzystać z konsultacji” i wybierz pasujący Ci termin z kalendarza, który się pojawi. Cieszę się na nasze spotkanie.

Kasia

Warto przeczytać

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

O czym musisz pamiętać, by wybuchać mniej?

Opowiem Wam dziś historię, jedną z wielu, dotyczącą tego, jak bardzo mądre są nasze dzieci i jak uczą się obserwując rodziców. Wieczór. Jest tu zmęczona zestresowana mama i dziecko, które domaga się bliskości, zauważenia go, usłyszenia z tym, czego potrzebuje, co jest trudne. Oboje nie mają zasobów, oboje mają pusto w woreczku. Woreczek dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to…

Jak przeżyć pandemię z dziećmi?

Jak przeżyć pandemię z dziećmi?

Wyobraź sobie, że Twoje dziecko zagląda co chwilę do pokoju, w którym pracujesz i mówi: – Mamo kiedy skończysz?  Ma w oczach tę nadzieję na wspólną zabawę, a w Tobie rosną wyrzuty sumienia. I znowu nie możesz się skupić. Jeszcze kilka takich pytań i czujesz, że eksplodujesz!   Taka sytuacja może oznaczać tylko jedno – Twoje zasoby są na wyczerpaniu…

Chcę mieć dziecko, chcę zostać Mamą – życie z miesiąca na miesiąc

Chcę mieć dziecko, chcę zostać Mamą – życie z miesiąca na miesiąc

Są takie plany, pragnienia, które mimo różnych zmian i upływu czasu nie znikają. Chcę mieć dziecko – to jedno z tych marzeń, którego spełnienie trwa czasem bardzo długo.